فرایند طراحی سایت در اپناتک

ما بمنظور تولید محصولی که شما به دنبال آن هستید در تمامی مراحل انجام کار به صورت مداوم با شما ارتباط برقرار می نماییمهمین امر سبب جلوگیری از تحویل محصولی ناقص و یا محصولی که باب میل شما نیست می ‌شود. در نتیجه اثری سیقل داده شده طبق نیازمندیهای شما حاصل می‌گردد.

تحقیق

فاز تحقیق یا شناسایی مرحله‌ای است که ما از نقطه شروع تا نقطه پایان پروژه را همراه شما بررسی می کنیم. و طی جلساتی شما را با تیم طراحان و توسعه دهندگان اپناتک روبرو خواهیم کرد و به جمع بندی کلی راجع به کلیات پروژه و نحوه اجرا خواهیم رسید.

سفارش

ایده پردازی

به محض تصمیم گیری درباره کلیات صفحات سایت تیم طراحان ما شروع به ایده‌پردازی در مورد نحوه تجربه کاربری می کنند. این مرحله نحوه قرارگیری عناصر ، روند هدایت کاربر در سایت و آسان بودن استفاده از سایت را شامل می‌شود. تیم ما همیشه با شما در ارتباط‌ خواهد بود.

User Experience

طراحی

طراحان ما طرحی اولیه را آماده می‌کنند که طبق نظرات و یا نمونه سایت‌هایی که شما پسندیده‌اید می باشد. این طرح اولیه برای شما ارسال خواهد شد و پس از تائید شما به مرحله بعد ارجاع داده می‌شود.

Design

توسعه لایه بصری

پس از دریافت تائیدیه تجربه کاربری و طراحی نوبت به مرحله توسعه لایه بصری سایت شما می‌رسد. ما از آخرین استانداردهای توسعه HTML, CSS, Javascript, jQuery و ... در این مرحله استفاده می‌کنیم تا محصولی سریع، روان، واکنشگرا و سازگار با مرورگرهای رایج را برای شما آماده کنیم.

Front-End Development

توسعه لایه سرور

این مرحله همانند طراحی موتور پیشرانه یک سایت می‌باشد. تیم توسعه دهندگان اپناتک با استفاده از معماری پیشرفته این اطمینان را به شما می‌دهد که سایتی سریع و با امنیت بالا داشته باشید. سیستم مدیریت محتوای اپناتک بصورت ماژولار طراحی شده است و این امکان را به شما می‌دهد تا در آینده اگر قصد افزودن امکانات خاصی را داشتید، تمامی هسته سایت نیاز به تغییر نداشته باشد. هرچند شما می‌توانید از سیستم های مدیریت محتوا (CMS) آماده نظیر وردپرس و یا غیره نیز انتخاب کنید.

Back-End Development

تست و بازخورد

پس از اتمام مراحل توسعه، صحت کارکرد بصری و عملیاتی را تست می کنیم. فرایند تست روی مرورگرهای مختلف و در پلتفرم‌های مختلف نظیر دسکتاپ، تبلت و موبایل انجام می‌گیرد.پس از گذراندن مراحل تست و پیش از اجرای مرحله راه‌اندازی بازخوردهای شما را نسبت به تمامی بخش های سایت دریافت می‌کنیم.

Testing / Q&A

راه‌اندازی

لذت‌ بخش ترین مرحله از پروژه! پس از تست با اطلاعات واقعی و بهینه سازی موتورهای جستجو(سئو)، سایت شما به طور کامل راه‌اندازی می‌شود. سایتی که تمامی مراحل آن نقطه به نقطه با نظرات شما طراحی شده است.

Launch

مشاوره رایگان جهت طراحی سایت؟